Darmowa dostawa od 250 zł.
Twój koszyk 0 zł
Lista wpisów
Lista wpisów

Właściwości i zalety paneli winylowych

28.06.2022
#PANELE WINYLOWE

Planując podłogę w naszym nowym domu, mieszkaniu lub biurze lub przymierzając się do jej wymiany, warto zwrócić uwagę na rozwiązanie, które zyskuje uznanie w oczach rosnącej rzeszy klientów. Mowa o panelach winylowych - które  nie tylko efektownie wyglądają, są niezwykle  wytrzymałe oraz odporne na wodę i wilgoć. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto przyjrzeć się tej opcji!

Postaw na winyl

Panele winylowe świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie mieszkają rodziny z dziećmi. Niejednokrotnie podczas zabawy zdarza się wylać wodę lub inną substancję na podłogę, dlatego wodoodporność to mocny argument przemawiający za ich wyborem.

Coraz częściej pracujemy zdalnie, z domu. W domach i mieszkaniach, gdzie są cienkie ściany, szczególnie zlokalizowanych w okolicach miejsc z dużym ruchem ulicznych oraz tam, gdzie prowadzone są roboty remontowe, ciężko się skupić przy hałasie. Rozwiązaniem są panele winylowe, które posiadają wysoki współczynnik izolacji akustycznej. Z nimi hałas nam niestraszny.

Szczególnie w chłodne dni możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania stawiając na to rozwiązanie. Już nie musisz ustawiać kaloryferów na cały regulator - panele winylowe posiadają doskonałe właściwości termiczne, dzięki czemu chodzenie po podłodze będzie przyjemne nawet bez kapci.

W miejscach, gdzie przemieszcza się dużo osób, takich jak sklepy, bary czy biura szukamy takiej podłogi, która będzie wytrzymała. Szczególnie gdy jest często eksploatowana z uwagi na, chociażby codzienne mycie i odkurzanie. Mocnym atutem paneli winylowych jest wysoka wytrzymałość.

Zwróć na nie uwagę, jeśli chcesz zaoszczędzić czas poświęcony na sprzątanie i pieniądze na detergenty - panele winylowe sprząta się łatwo, szybko i przyjemnie.

Decydując się na panele winylowe nie musimy demontować starej podłogi. Możemy je zamontować na jej powierzchni. Jest to szczególnie ważne, gdy nie chcemy niszczyć zabytkowej podłogi i planujemy jej remont na później, a zarazem zapewnić nowoczesny wygląd pomieszczenia.

Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki